#Svatby


         SVATBY V ČR

Na Vaši svatbu zprostředkujeme OZVUČENÍ, FOTO, VIDEO, UMĚLECKÁ VYSTOUPENÍ, KAPELU. Vytvoříme kompletní harmonogram.

Zastupujeme také výborné DJ´s, kteří Vám naprosto vyjdou vstříc a ještě Vám poradí, aby Vaše svatba a následná párty byla naprosto dokonalá a podle Vašich představ.

V případě zájmu jsme schopni zprostředkovat a doporučit prostory pro Vaši oslavu po celé ČR.

Celkovou organizaci Vaší svatby jsme schopni zprostředkovat, spolupracujeme s výbornou svatební koordinátorkou, nicméně naše agentura se zaměřuje především na hudbu, DJ, kapely, ozvučení, foto a video.

Spolupracujeme s velkým množstvím umělců ať už známých více či méně a dle Vašich představ a přání Vám zajistíme den, na jaký nikdy nezapomenete. Den, při kterém bude nevěsta slzet štěstím a ženich se cítit jako muž, který ji šťastnou učinil.


Pro více informací a nezávaznou objednávku nás kontaktujte ZDE

SVATBY V EXOTICE

Snili jste o tom, že vaše svatba proběhne v horách, na pláži, v jungli, u vodopádu, prostě v různých koutech světa?

Srí Lanka, Balí, Maledivy, Tanzanie, Zanzibar, Nepál, Andamany,Tunisko, Kanárské ostrovy, Slovinsko, a další nádherné lokality čekají na Vás a Vaši svatbu. Díky místním kontaktům jsme schopni připravit pro Vás celou svatbu za neskutečně příznivé ceny a zbavit Vás jakýchkoliv stresů ze zajišťování všech věcí vč. právního ošetření či letenek a ubytování. ​​​​​​​

Díky spolupráci s několika Ambasádami jsme schopni zajistit vše tak, jak si jen budete přát.

Spolupracujeme také s výborným fotografickým týmem, který zajistí, že vzpomínky, které si chcete uchovat, si vždy můžete otevřít ve fotogalerii či na videu.

Máme za sebou organizace svatebních cest na Srí Lance, Fuerteventuře, Zanzibaru, Djerbě a dalších nádherných lokalitách.

Celou svatbu s vámi rádi naplánujeme osobně. Těšíme se na setkání s Vámi

Kontaktovat nás můžete na info@art-gang.com

či telefonicky na čísle 775095400

​​​​​​​