#Eventy a PR

Zprostředkování umělců

Na Vaši akci jsme schopni zajistit umělce z širokého spektra české mediální scény. Veškeré nabídky a možnosti zasíláme na základě Vaši poptávky a přizpůsobíme naše možnosti co nejvíce Vašim představám. Případně doporučíme či zkonzultujeme jiná řešení.

A když nevíte, co byste chtěli? Nevadí. I na to jsme připraveni. Chcete Váš EVENT v určitém stylu?  Doporučíme doplňkový program, aby přesně zapadl do celkového konceptu a Vašich představ.
Kompletní zajištění akce

Ozvučení, účinkující, smluvní zajištění, harmonogram, propagace, foto, video. ..to vše a více můžeme zajistit na Váš večírek či společenskou akci.

V případě zájmu jsme schopni dodat svá vlastní kreativní řešení dle Vašeho zadaní či představy

PR akce

Díky kontaktům napříč celým mediálním spektrem, jsme schopni zajistit pro Vaši propagační akci média dle Vašeho výběru, dále foto, video pro propagaci na sociálních sítích, vymyslet náplň a styl celé akce pro co nejlepší zacílení na koncového spotřebitele a samozřejmě dodat tiskové zprávy a následný monitoring médií.

Jsme schopni poskytnout také tzv. Krizovou komunikaci, kdy je potřeba rychlá a účinná reakce na neočekávané situace a jejich vnější interpretace

Pro více informací nás prosím kontaktujte nebo navštivte náš Instagram a FB stránky


Produkce koncertů či muzikálů

V naší nabídce jsou muzikály jednoho z nejlepších hudebních skladatelů v ČR. Zdeňka Bartáka. Muzikály CASANOVA či JEDNA NOC NA KARLŠTEJNĚ je možné odehrát i ve Vašem městě, na hradě nebo zámku. Dále máme možnost zprodukovat koncert melodií Zdeňka Bartáka nebo další programy v doprovodu jednoho z našich nejlepších orchestrů.

Pro více informací nás prosím kontaktujte nebo navštivte náš Instagram a FB stránky


Vlastní komponované pořady

Naše agentura produkuje své vlastní hudební pořady, zaměřené na širokou škálu hudebních žánrů.  Ať už koncerty muzikálů Mamma Mia, Děti Ráje, We will rock you nebo Světové hity, Duety atd.

Délka hudebních vystoupení bývá obvykle 30-60minut dle zájmu pořadatele a dá se způsobit I dle finančních možností I co se počtu účinkujících týče.

Nabídku zasíláme na základě Vaší poptávky