O nás

KDO JSME

ART-GANG jako agentura vznikl už před několika lety, tehdy jen a pouze jako PR AGENTURA a ZPROSTŘEDKOVATEL UMĚLECKÝCH VYSTOUPENÍ.

Dnes u nás již najdete mnohem širší portfolio všeho, co se dá spojit s kreativitou, novými nápady a uměním.

Organizujeme a produkujeme nejen koncerty a muzikály, ale zaměřujeme se také na ORGANIZACI SVATEB – především těch zahraničních, svatebních cest a zároveň na svatby v ČR dodáváme ozvučení a účinkující

Nicméně osud tomu chtěl, že z našeho nového spojení vznikaly další a další možnosti využití. Jsme 2 lidé, kteří milují cestování, poznávání nových lidí a rádi vymýšlejí nové věci. A proto se naše agentura z ničehonic rozrostla také o NABÍDKU CESTOVÁNÍ pro firmy i jednotlivce. Naleznete u nás zajímavé zážitky v ČR i v cizích zemích

Nicméně i složka samotného ART-GANGu se rozrostla na další části. PRODUKCE uměleckých workshopů a táborů, letní muzikálové a koncertní scény po celé ČR, zprostředkování umělců, kapel a ozvučení na akce.


 

TO VŠE JSME MY

Začínali jsme s jednou věcí a pokračujeme dál a dál. A přesně takový je náš přístup i k Vaší svatbě, akci, čí výletu.

Vždy zajdeme na maximum našich možností, a i když by se zdálo, že už se nic nového nedá vymyslet, dokážeme překvapit. Snažíme se věci dělat jinak, spojovat a propojovat zdánlivě neslučitelné, aby pak ve finále vzniklo něco ojedinělého.